Кількість
|
Вартість
|
||
|
Докладніше про вентиляцію Zehnder ComfoAir 160
Припливно-витяжна установка Зендер КомфоЕйр 160, з рекуперацією тепла (опційно – тепла та вологи), відноситься до централізованих систем вентиляції і розроблена спеціально для невеликих будинків і квартир, зокрема &ndash ; де гостро стоїть питання розміщення устаткування, з економії корисного простору житла.
При розробці Zehnder CA 160 інженери спеціально адаптували її габарити для монтажу під стелею або в стандартній кухонній шафі.
Оптимізовані габарити установки, у поєднанні компактною, модульною системою розподілу повітря Zehnder ComfoSystem (єдина система подібного виду, що має сертифікат SKZ), дають можливість отримати інноваційну та ефективну систему вентиляції, при цьому, використовуючи мінімум простору Вашого будинку або квартири.
Навіщо мені вентиляція з рекуперацією?
Сьогодні, ми спостерігаємо явну тенденцію до утеплення свого житла, за рахунок енергоефективних склопакетів (які мають на увазі повну герметичність) та теплоізоляції стін.
Дані енергоефективні заходи, хоч і сприяють економії на системі опалення та комфортності проживання, але в приміщеннях без примусової вентиляції, приводять до нової проблеми – запотівання вікон/стін. Не кажучи вже про такі речі, як – почуття сонливості та втоми (при закритих вікнах протягом довгого періоду часу), поява та розвиток хвороб дихальних шляхів (наприклад, астма, особливо у дітей до 14 років), зниженої працездатності.
Все це свідчить про дисбаланс системи повітрообміну, що, у свою чергу, – може стати початковим етапом більш серйозних проблем. І стосуються вони як самої нерухомості (розвиток плісняви/грибка, який завдає шкоди структурі будівлі), так і здоров'я людей, що проживають у ньому (від сонливості, до астми), не кажучи вже про комфорт.
Якісна і правильно розрахована система вентиляції – вирішує ці проблеми. А рекуперація тепла дозволяє “витягти”, а якщо простіше – “передати” температуру витяжного (відпрацьованого) повітря – свіжому, приточному. Тим самим ми повертаємо корисне тепло, а не викидаємо його через відкрите вікно/кватирку, в атмосферу.
Це відкриває перспективи економії: обігріваючи таким чином припливне повітря – ми скорочуємо теплові навантаження на наш будинок/квартиру, і, як наслідок, знижуються експлуатаційні витрати системи опалення в цілому. >
У спеку року, ми, аналогічним методом, передаємо температуру охолодженого витяжного повітря, свіжому,
Zehnder ComfoAir 160 - погляд зсередини
Полімерно-мембранний рекуператор - коротко про основне
Залежно від вибору виконання – рекуператор повертатиме або тільки тепло, або тепло і вологу. На сьогоднішній день існує лише два основні) матеріали теплообмінника, здатних повертати не тільки тепло, а й вологу. А саме:
- Целюлозний (відоміший як "паперовий");
- Полімерно-мембранний.
Паперові рекуператори вже давно не новинка, внаслідок чого вони мають нижчу ціну, і популярні серед так званих “провітрювачів”, які не соромляться називати себе “рекуператорами”. Їхні основні недоліки це:
-
- Вбирання запахів;
- Нездатність працювати при низьких зовнішніх температурах.
На зміну целюлюзним рекуператорам прийшли полімерно-мембранні. Залежно від особливості конструкції рекуператора, полімерно-мембранна основа може повертати або тепло, або тепло і вологу. Дане виконання рекуператора виключає недоліки своїх попередників (паперових рекуператорів), а також набувають ряду вагомих переваг:
-
- Відсутність прямого перетину витяжного та припливного повітря. Запахи, сигаретний дим, бактерії та мікроби не повертаються назад до приміщення. Передача вологи відбувається за допомогою дифузії;
- Довший термін експлуатації за рахунок використання полімерів, а не целюлози;
- Просте обслуговування. Просто промити проточною водою і дати висохнути.
- Високі показники ефективності. Як рекуперації тепла, так і вологи.
Незалежно від вибору виконання установки – Ви отримуєте саме полімерно-мембранний рекуператор.
Клас енергоефективності Zehnder ComfoAir 160
Згідно з Директивами Комісії ЄС з енергетики та транспорту ЄС (92/75/CEE, 94/2/CE, 95/12/CE, 96/89/CE, 2003/66/CE та іншими) – у більшості побутових товарів, від лампочки до автомобілів, повинен бути вказаний клас енергоефективності ЄС — DIRECTIVE 2009/125/EC, діаграма ясно показує енергоефективні властивості товару.