Шановні читачі, давайте поговоримо про системи стельового опалення та охолодження Zehnder. На даний момент подібні системи мало знайомі не тільки звичайному споживачеві, але навіть деяким профільним фахівцям.

Водночас, такі інноваційні компанії, як Нова пошта, повсюдно впроваджують такі рішення у своєму бізнесі. На відео-відкриття логістичного центру Нової пошти у місті Хмельницький, де, зокрема, фахівцями компанії Раум Інжиніринг змонтовано стельові панелі та охолодження Зендер. Давайте розглянемо це “диво техніки” детальніше.

Стельові системи Zehnder Zip

У даному випадку йтиметься про інфрачервоні стельові водяні панелі серії ZIP від ​​світового лідера компанії Zehnder . Насамперед вони використовуються в приміщеннях з високими стелями (до 30 метрів): спортивні зали, виробничі приміщення, басейни, ангари, сховища тощо.

У основі роботи системи лежить принцип променистого теплообміну, тобто. енергія передається безпосередньо конструкції будівлі та предметам усередині, не обігріваючи при цьому повітря. Конструктивно панель являє собою 4 оцинковані труби в теплоізолюючому матеріалі, укладені в сталевий корпус. Конструкція системи модульна (довжина модулів від 1 до 6 м), а різноманіття кріпильних матеріалів дозволяє розмістити вузли системи під дахом практично будь-якої конфігурації, заощаджуючи корисну площу на підлозі та стінах.

Приклад реалізації Zehnder ZIP.

У ролі теплоносія виступає вода (у стандартному виконанні температура нагріву до 95°С і тиск до 5 бар, можливий варіант 120°С/10 бар), яка передає тепло безпосередньо поверхні панелі за допомогою системи трубок. Такий підхід дає низку переваг у порівнянні зі звичними кліматичними системами:

  • Немає джерела шуму;
  • Немає перенесення пилу та виникнення протягів, рівномірний вплив по всьому приміщенню;
  • Можливість підключення будь-якого енергоносія, в тому числі теплового насоса;
  • Немає потреби в електроживленні агрегатів системи, а відсутність частин, що рухаються, збільшує зносостійкість і знижує витрати на обслуговування;
  • Відсутність інерційності системи, практично моментальний ефект дії;
  • Економічність: за рахунок відсутності нагріву повітря ККД системи вище до 40%.

Таким чином, кліматичні панелі Цендер Цип рекомендуємо для використання у великих монооб'ємних приміщеннях, у багатьох випадках це не тільки оптимальний, але й єдиний варіант. .ua/contacts-2/">спеціалістам нашого підприємства та отримайте безкоштовну консультацію.